Распоред полагања испита за ванредне ученике (август 2018)

Субота 18. август 2018

 

08:15-09:00

Руски језик (писмени)

Драгојевић Јелена

Равњак Весна

08:15-09:00

Енглески језик (писмени)

Лукић Данка

Васић Светлана

09:00-09:45

Математика (писмени)

Лакић Зорица

Ђурђевић Верица

09:00-09:45

Српски језик и књижевност (писмени)

Весић Биљана

Лојаничић Катарина

09:45-10:00

Рачунарство и информатика

Филиповић Зоран

Ђурђевић Верица

10:00-10:15

Верска настава

Тешић Радинко

Митрић Бранко

10:15-10:30

Куварство са практичном наставом, Националне кухиње

Спасојевић Слободан

Лазаревић Дејана

10:30-10:45

Физика

Станојевић Мирољуб

 

10:45-11:00

Географија, Туристичка географија

Николић Драган

Васић Моника

11:00-11:10

Уметничко обликовање

Јелић Мл. Данијела

Јевтић Добривоје

11:10-11:20

Хигијена

Васиљевић Гордана

Јанковић Јустина

11:20-11:30

Хемија, Познавање робе

Јанчић Мирјана

Мишковић Смиља

11:30-12:00

Послови правног промета, Устав и права грађана, Државно уређење, Основи права

Стојановић Ивана

Радић Александар

12:00-12:10

Психологија

Козомара Ана

Гајић Александра

12:10-12:20

Историја

Вукмировић Ђорђе

Неговановић Милош

12:20-12:40

Социологија, Филозофија

Гвозденовић Биљана

Тадић Марица

12:40-13:10

Пословна и службена коресподенција, Савремена пословна коресподенција

Јевтић Станија

Којић Милица

 

Недеља 19. август 2018

 

08:15-08:45

Српски језик и књижевност (усмени)

Весић Биљана

Лојаничић Катарина

08:45-09:15

Математика (усмени)

Лакић Зорица

Ђурђевић Верица

09:15-09:30

Руски језик (усмени)

Драгојевић Јелена

Равњак Весна

09:30-10:00

Енглески језик (усмени)

Лукић Данка

Васић Светлана

 

Распоред консултативне наставе за ванредне ученике (АВГУСТ 2018)

 

Наставни предмет

Наставник

Време

Географија, Туристичка географија

Николић Драган

Четвртак 10:00

Васић Моника

Среда 11:00

Пословна и службена коресподенција, Савремена пословна коресподенција

Јевтић Станија

Четвртак 11:30

Којић Милица

Уторак 10:30

Физика

Станојевић Мирољуб

Среда 10:00

 

 

Психологија

Козомара Ана

Среда 11:00

Гајић Александра

Петак 10:30

Историја

Вукмировић Ђорђе

Уторак 11:00

Неговановић Милош

Среда 10:00

Српски језик и књижевност

Весић Биљана

Среда 11:00

Лојаничић Катарина

Петак 10:00

Социологија, Филозофија

Гвозденовић Биљана

Уторак 9:00

Тадић Марица

Четвртак 9:00

Математика

Лакић Зорица

Среда 11:00

Благојевић Јасмина

Петак 10:00

Рачунарство и информатика

Филиповић Зоран

Четвртак 10:00

Ђурђевић Верица

Среда 10:30

Хемија, Познавање робе

Јанчић Мирјана

Среда 11:00

Мишковић Смиља

Петак 09:00

Верска настава

Тешић Радинко

Уторак 12:00

Митрић Бранко

Среда 12:00

Послови правног промета, Устав и права грађана, Државно уређење, Основи права

Стојановић Ивана

Четвртак 11:30

Радић Александар

Уторак 11:30

Енглески језик

Лукић Данка

Уторак 10:00

Васић Светлана

Петак 11:00

Руски језик

Драгојевић Јелена

Четвртак 11:30

 

 

Уметничко обликовање

Јелић Мл. Данијела

Четвртак 09:30

 

 

Куварство са практичном наставом, Националне кухиње

Спасојевић Слободан

Уторак 10:00

Лазаревић Дејана

Среда 10:00

Хигијена

Васиљевић Гордана

Четвртак 11:30

 

 

 

Консултативна настава се одвија од 13. августа до 17. августа , а испити ће се обавити 18. и 19. августа

Календар послова август месец

КАЛЕНДАР ПОСЛОВА АВГУСТ

08.08. - 10.08.2018.   ПРИЈАВА ИСПИТА ВАНРЕДНИХ УЧЕНИКА (референт за ученичка питања)

 

13.08. до 17.08.2018. КОНСУЛТАЦИЈЕ ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ

 

18.08. И 19.08.2018. ИСПИТИ ВАНРЕДНИХ УЧЕНИКА

 

20.08.2018.     ПОДНОШЕЊЕ ПРИЈАВА ЗА ПОЛАГАЊЕ МАТУРСКОГ ПОПРАВНОГ И ЗАВРШНОГ ИСПИТА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ (референт за ученичка питања)

20.08. - 22.08.2018.   ПРИПРЕМНА НАСТАВА ЗА ПОЛАГАЊЕ МАТУРСКОГ И ЗАВРШНОГ ИСПИТА

 

23.08. - 28.08.2018.   ПОЛАГАЊЕ МАТУРСКОГ И ЗАВРШНОГ ИСПИТА

  

Напомена: Тачан распоред полагања поправног, матурског и завршног испита биће објављен накнадно.

Распоред испита јунски рок 2018

Субота 26. мај 2018

 

08:15-09:00

Српски језик и књижевност (писмени)

Биљана Туфегџић

Јелена Тодоровић

08:15-09:00

Руски језик (писмени), Пословни страни језик (писмени)

Драгојевић Јелена

Равњак Весна

08:15-09:00

Енглески језик (писмени)

Јанковић Зоран

Лакановић Весна

09:00-09:10

Наука о исхрани

Васиљевић Гордана

Јанковић Јустина

09:10-09:50

Куварство, Куварство са практичном наставом, Националне кухиње

Спасојевић Слободан

Лазаревић Дејана

09:50-10:00

Основе услуживања

Марковић Ђорђе

Севић Милорад

10:00-10:45

Математика (писмени)

Ђурђевић Верица

Станојевић Славица

10:45-11:00

Рачунарство и информатика, Пословна информатика у туризму

Филиповић Зоран

Ђурђевић Верица

11:00-11:20

Физика

Станојевић Мирољуб

 

11:20-11:30

Социологија са правима грађана

Лазић Милена

Јовановић Светлана

11:30-11:50

Филозофија

Гвозденовић Биљана

Тадић Марица

11:50-12:10

Туристичка географија, Географија

Николић Драган

Васић Моника

12:10-12:30

Хемија, Познавање робе

Јанчић Мирјана

Мишковић Смиља

12:30-12:45

Ликовна култура

Јелић Мл. Данијела

Јевтић Добривоје

12:45-13:30

Маркетинг у туризму, Економика и организација предузећа, Пословна и службена коресподенција, Статистика (писмени)

Ђунић Љиљана

Јакшић Весна

13:30-14:15

Српски језик и књижевност (писмени)

Биљана Туфегџић

Јелена Тодоровић

 

Недеља 27. мај 2018

 

08:15-08:45

Српски језик и књижевност (усмени)

Биљана Туфегџић

Јелена Тодоровић

08:45-09:15

Математика (усмени)

Ђурђевић Верица

Станојевић Славица

09:15-09:40

Руски језик (усмени), Пословни страни језик (усмени)

Драгојевић Јелена

Равњак Весна

09:40-10:10

Енглески језик (усмени)

Јанковић Зоран

Лакановић Весна

10:10-10:50

Предузетништво, Статистика (усмени), Хотелијерство

Ђунић Љиљана

Јакшић Весна

10:50-11:20

Верска настава

Тешић Радинко

Митрић Бранко

 

Консултативна настава јун 2018

Распоред консултативне наставе за ванредне ученике

(ЈУН 2018)

 

Наставни предмет

Наставник

Време

Географија, Туристичка географија

Николић Драган

Четвртак 16:15

Васић Моника

Среда 13:30

Маркетинг у туризму, Економика и организација предузећа, Пословна и службена коресподенција, Предузетништво, Статистика, Хотелијерство

Ђунић Љиљана

Четвртак 12:30

Весна Јакшић

Уторак 18:00

Физика

Станојевић Мирољуб

Среда 15:10

 

 

Наука о исхрани

Васиљевић Гордана

Четвртак 17:00

 

 

Основе услуживања

Марковић Ђорђе

Уторак 18:00

 

 

Српски језик и књижевност

Биљана Туфегџић

Среда 18:40

Јелена Тодоровић

Уторак 12:00

Филозофија

Гвозденовић Биљана

Уторак 9:00

Тадић Марица

Петак 8:30

Математика

Ђурђевић Верица

Среда 12:30

Станојевић Славица

Петак 15:00

Рачунарство и информатика, Пословна информатика у туризму

Филиповић Зоран

Петак 10:00

Ђурђевић Верица

Среда 12:30

Хемија, Познавање робе

Јанчић Мирјана

Четвртак 18:00

Мишковић Смиља

Четвртак 14:30

Верска настава

Тешић Радинко

Уторак 12:00

Митрић Бранко

Среда 16:30

Социологија са правима грађана

Лазић Милена

Четвртак 14:10

Јовановић Светлана

Уторак 11:00

Енглески језик

Јанковић Зоран

Уторак 10:00

Лакановић Весна

Петак 14:30

Руски језик, Пословни страни језик

Драгојевић Јелена

Четвртак 14:30

 

 

Ликовна култура

Јелић Мл. Данијела

Петак 17:00

 

 

Куварство, Куварство са практичном наставом, Националне кухиње

Спасојевић Слободан

Уторак 10:00

Лазаревић Дејана

Уторак 17:00

 

Консултативна настава се одвија од 14. маја до 25. маја , а испити ће се обавити 26. и 27. маја

 

Јунски рок - термини

07.05.2018.-10.05.2018. пријава испита

14.05.2018.-25.05.2018. консултативна настава

26. и 27.05.2018. полагање испита

28.05.2018.-30.05.2018. пријава матурских и завршних испита

04.06.2018.-08.06.2018. полагање матурских и завршних испита

Распоред часова за ученике I полугодиште 2018/2019

Распоред часова за наставнике I полугодиште 2018/2019 + Распоред дежурних наставника

Распоред смена прво полугодиште 2018/19:

I и II разред прва смена

III и IV разред друга смена

Сви ученици одељења сервир су прва смена

* Распоред звоњења

 * Програм заштите ученика од насиља, злостављања и занемаривања.

* Уколико сте изложени било ком облику насиља у школи можете то пријавити на e-mail адресу:    stopnasilju.esloznica@gmail.com

* Пословник о раду ученичког парламента можете преузети овде.

* Распоред писмених задатака и контролних вежби за прво полугодиште школске 2018/19 можете погледати овде.